Info/kontakt

Udebliver avisen
Lokalavisen Odense bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
red-odense@lokalavisen.dk

Redaktion:
Camilla Olesen, Områderedaktør
camilla.olesen@lokalavisen.dk

Jane Thoning Callesen, lokalredaktør
Tlf: 3067 2826
Jane.T.Callesen@lokalavisen.dk

Emil Hermann, journalist
Tlf: 3067 2844
emil.hermann@lokalavisen.dk

Jonas Dalgård Rasmussen, journalistpraktikant
Tlf: 3067 2821
jonas.d.rasmussen@lokalavisen.dk

Salg:
od@lokalavisen.dk

Kasper Allermann, markedschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Dorthe Eskesen, Salgschef
Tlf. 3067 2866
Dorthe.Eskesen@lokalavisen.dk

Jane Loldrup, mediekonsulent
Tlf: 3038 2807
jlo@lokalavisen.dk

Michael Pedersen, mediekonsulent
Tlf: 3038 2815
Michael.pedersen@lokalavisen.dk

Jan Madsen Harder, mediekonsulent
Tlf: 2272 8825
jmh@lokalavisen.dk

Karin Skjærbæk, mediekonsulent
Tlf: 5190 6225
Karin.S@lokalavisen.dk

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Odense
Rugårdsvej 103C 1.tv
5000 Odense C

Tlf. 4590 8070
Prisliste
Annonce
Fik du læst
ANNONCER
Se flere